PLANEETMENGER 10 LITER
Op voorraad
PLANEETMENGER 10 L
Oorspronkelijke prijs was: € 985,00.€ 709,20Huidige prijs is: € 709,20. excl. BTW
15 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 56 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 432 × 452 × 606 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Kleur | 460 |
| Geleverd Inclusief | 1 kom, 1 bolgarde, 1 deeghaak, 1 platte mengarm |
| Spanning (Volt) | 20 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 0.45 |
| Toerental (Tpm) | 110-178-355 |
| Cap.eenh./keer | 2 kg |
| Vulinhoud (Ltr) | 10 |
| Stekkerklaar | 10 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 875,00.€ 630,00Huidige prijs is: € 630,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.045,00.€ 1.472,40Huidige prijs is: € 1.472,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.795,00.€ 1.292,40Huidige prijs is: € 1.292,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.245,00.€ 1.616,40Huidige prijs is: € 1.616,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.580,00.€ 1.857,60Huidige prijs is: € 1.857,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.280,00.€ 921,60Huidige prijs is: € 921,60. excl. BTW





