plankstandaard L.120cm
Op voorraad
plankstandaard met 2 etages, voor het compleet maken van een werktafel, uitgiftebuffet of pass
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 340,00Huidige prijs is: € 340,00. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
plankstandaard met 2 etages, voor het compleet maken van een werktafel, uitgiftebuffet of pass
Specificaties
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 70 mm |
| Merk | Multinox |
| Hoogte product | 70,0 cm |
| Breedte product | 120,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Hoogte verpakking | 71,0 cm |
| Lengte verpakking | 31,0 cm |
| Breedte verpakking | 121,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 22,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 220,00.€ 187,00Huidige prijs is: € 187,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 545,00.€ 436,00Huidige prijs is: € 436,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 104,00.€ 83,20Huidige prijs is: € 83,20. excl. BTW





