Poffertjes bakapparaat |cap.100x|
Op voorraad
dit poffertjes bakapparaat beschikt over een ruime bakcapaciteit en u kunt hiermee eenvoudig en snel de lekkerste poffertjes of kwarteleitjes bakken. Voorzien van zware gegoten plaat met anti-aanbaklaag en opstaande rand, thermostaat 0-300°C en tijdklok. De rechter- en linkerzijde van de bakplaat zijn onafhankelijk instelbaar
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 297,50Huidige prijs is: € 297,50. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
Dit poffertjes bakapparaat beschikt over een ruime bakcapaciteit en u kunt hiermee eenvoudig en snel de lekkerste poffertjes of kwarteleitjes bakken. Voorzien van zware gegoten plaat met anti-aanbaklaag en opstaande rand, thermostaat 0-300°C en tijdklok. De rechter- en linkerzijde van de bakplaat zijn onafhankelijk instelbaar.
Specificaties
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 17 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 17,0 cm |
| Breedte product | 55,0 cm |
| Diepte product | 60,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 3.000 W |
| Hoogte verpakking | 22,0 cm |
| Lengte verpakking | 67,0 cm |
| Breedte verpakking | 67,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 18,200 kg |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Aantal onafhankelijke zones | 2 |
| Productie capaciteit | 100 stuks |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 0° tot 300°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Timer | manuele bediening |
| Timer bereik | 00:05:00 |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/680255_E20_44a2.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/680025_125_250_255_G20NE_a757.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/680255_O20_5f27.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.595,00.€ 1.276,00Huidige prijs is: € 1.276,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,50.€ 9,78Huidige prijs is: € 9,78. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 725,00.€ 580,00Huidige prijs is: € 580,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 279,50.€ 237,58Huidige prijs is: € 237,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 167,50.€ 142,38Huidige prijs is: € 142,38. excl. BTW





