sauzen warmer m/dispenser
Op voorraad
verhitting met behulp van watergeleiding, de gesloten deksel voorkomt vocht verlies waardoor de vloeibaarheid van de saus gehandhaafd blijft
Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 295,20Huidige prijs is: € 295,20. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
verhitting met behulp van watergeleiding, de gesloten deksel voorkomt vocht verlies waardoor de vloeibaarheid van de saus gehandhaafd blijft
Specificaties
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 27 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 27,0 cm |
| Breedte product | 36,5 cm |
| Diepte product | 36,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 2.000 W |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Inhoud | 9,200 l |
| Compartimenten | 01 |
| Meegeleverde accessoires | bak gastronorm 1/2GN-150mm/dispenser 1/2GN-150/200mm |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Temperatuurbereik | tot 90°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Dosering | instelbaar tot 40 gr |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 49,50.€ 39,60Huidige prijs is: € 39,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 205,00.€ 164,00Huidige prijs is: € 164,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 116,00Huidige prijs is: € 116,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 219,00.€ 175,20Huidige prijs is: € 175,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 79,00.€ 63,20Huidige prijs is: € 63,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 179,50.€ 152,58Huidige prijs is: € 152,58. excl. BTW





