serveerschaal 09,0×09,0cm
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 2,70.€ 2,16Huidige prijs is: € 2,16. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 9 × 3 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 3,5 cm |
| Breedte product | 9,0 cm |
| Diepte product | 9,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | melamine (ME) |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | vierkant |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Stapelbaar | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 7,65.€ 6,50Huidige prijs is: € 6,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2,35.€ 2,00Huidige prijs is: € 2,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 6,38Huidige prijs is: € 6,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 22,50.€ 18,00Huidige prijs is: € 18,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,50.€ 14,00Huidige prijs is: € 14,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,10.€ 2,64Huidige prijs is: € 2,64. excl. BTW





