snijblad 40x25cm
Op voorraad
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,16Huidige prijs is: € 11,16. excl. BTW
Beschrijving
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Breedte product | 40,0 cm |
| Diepte product | 25,0 cm |
| Dikte product | 2,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Geel |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Snijblad uitvoering | 1 zijde glad |
| Opslag maatvoering | 40 x 25 cm |
| Snijblad afwerking | ronde hoeken |
| Met voetjes | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 7,95.€ 6,76Huidige prijs is: € 6,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,60.€ 14,08Huidige prijs is: € 14,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 3,99Huidige prijs is: € 3,99. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,25.€ 2,76Huidige prijs is: € 2,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,95.€ 14,41Huidige prijs is: € 14,41. excl. BTW





