snijblad 45x30cm
Op voorraad
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren
Oorspronkelijke prijs was: € 17,80.€ 14,24Huidige prijs is: € 14,24. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Breedte product | 45,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Dikte product | 1,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Blauw |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Snijblad uitvoering | 1 zijde glad – 1 zijde geul |
| Opslag maatvoering | 45 x 30 cm |
| Snijblad afwerking | met greep/ronde hoeken |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 37,95.€ 32,26Huidige prijs is: € 32,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,95.€ 6,76Huidige prijs is: € 6,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,01Huidige prijs is: € 11,01. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,25.€ 4,46Huidige prijs is: € 4,46. excl. BTW







