snijblad 50x30cm
Op voorraad
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Oorspronkelijke prijs was: € 23,65.€ 18,92Huidige prijs is: € 18,92. excl. BTW
5 op voorraad
Beschrijving
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Breedte product | 50,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Dikte product | 2,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Geel |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Snijblad uitvoering | 1 zijde geul |
| Opslag maatvoering | 50 x 30 cm |
| Snijblad afwerking | ronde hoeken |
| Met voetjes | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,01Huidige prijs is: € 11,01. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 3,99Huidige prijs is: € 3,99. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 3,99Huidige prijs is: € 3,99. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 3,99Huidige prijs is: € 3,99. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,25.€ 4,46Huidige prijs is: € 4,46. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,25.€ 4,46Huidige prijs is: € 4,46. excl. BTW





