snijblad 50x30cm
Niet op voorraad
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Oorspronkelijke prijs was: € 46,00.€ 36,80Huidige prijs is: € 36,80. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
snijblad is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500). De snijbladen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, afmetingen en uitvoeringen
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Breedte product | 50,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Dikte product | 4,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Blauw |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Snijblad uitvoering | 1 zijde geul |
| Opslag maatvoering | 50 x 30 cm |
| Snijblad afwerking | rechte hoeken |
| Met voetjes | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 3,25.€ 2,76Huidige prijs is: € 2,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,95.€ 14,41Huidige prijs is: € 14,41. excl. BTW





