soepketel 10,0L
Op voorraad
zeer geschikt voor gebruik op zelfbedienings-buffetten voor het warmhouden van o.a. soepen, sauzen, hotdogs en sateh. De bijgeleverde magneetstrips bieden de mogelijkheid om een tekst op de soepketel te plaatsen, de Bistro soepketel is uitsluitend nat (au bain marie) te gebruiken. Met roestvrijstalen binnenpan, scharnierend deksel met lepeluitsparing, thermostaat en controlelampje
Oorspronkelijke prijs was: € 84,00.€ 67,20Huidige prijs is: € 67,20. excl. BTW
Beschrijving
zeer geschikt voor gebruik op zelfbedienings-buffetten voor het warmhouden van o.a. soepen, sauzen, hotdogs en sateh. De bijgeleverde magneetstrips bieden de mogelijkheid om een tekst op de soepketel te plaatsen, de Bistro soepketel is uitsluitend nat (au bain marie) te gebruiken. Met roestvrijstalen binnenpan, scharnierend deksel met lepeluitsparing, thermostaat en controlelampje
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 mm |
| Merk | Bistro |
| Hoogte product | 36,6 cm |
| Diameter product | 38,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 475 W |
| Hoogte verpakking | 40,0 cm |
| Lengte verpakking | 34,0 cm |
| Breedte verpakking | 34,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 5,620 kg |
| Materiaal | metaal |
| Inhoud | 10,000 l |
| Bekleding | gepoedercoat |
| Model | opzet model |
| Binnenpan uitneembaar | 1 |
| Bediening | manueel |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type deksel | met lepeluitsparing |
| Gebruik met water | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/3/537105_108_109_110_E15_8bc6.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/3/537105_108_109_110_G15NEF_b032.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/3/537105_108_109_110_O15_4507.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 79,50.€ 67,58Huidige prijs is: € 67,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 92,50.€ 78,63Huidige prijs is: € 78,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 79,00.€ 63,20Huidige prijs is: € 63,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 97,00.€ 77,60Huidige prijs is: € 77,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 935,00.€ 748,00Huidige prijs is: € 748,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 395,00.€ 316,00Huidige prijs is: € 316,00. excl. BTW







