soepketel 10,0L
Op voorraad
de buitenwand van de soepketel is van zwart hittebestendig kunststof, uitgevoerd met roestvrijstalen binnenpot, klapdeksel en opvangrand voor gemorste druppels, thermostatisch instelbaar en voorzien van controle lampje, de soepketel mag uitsluitend nat worden gebruikt
Oorspronkelijke prijs was: € 95,00.€ 76,00Huidige prijs is: € 76,00. excl. BTW
Beschrijving
de buitenwand van de soepketel is van zwart hittebestendig kunststof, uitgevoerd met roestvrijstalen binnenpot, klapdeksel en opvangrand voor gemorste druppels, thermostatisch instelbaar en voorzien van controle lampje, de soepketel mag uitsluitend nat worden gebruikt
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 38 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 38,0 cm |
| Diameter product | 38,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 380 W |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Inhoud | 10,000 l |
| Model | opzet model |
| Binnenpan uitneembaar | 1 |
| Bediening | manueel |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type deksel | met lepel en greep uitsparing |
| Gebruik met water | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/8/6/861090_E20_0e9d.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/8/6/861070_090_G18NEF_e95c.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/8/6/861090_O23_8d1b.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 97,00.€ 77,60Huidige prijs is: € 77,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 75,00.€ 60,00Huidige prijs is: € 60,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 100,00Huidige prijs is: € 100,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 149,50.€ 127,08Huidige prijs is: € 127,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 149,50.€ 127,08Huidige prijs is: € 127,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 149,50.€ 127,08Huidige prijs is: € 127,08. excl. BTW







