sorbetiere |1,5L|
Op voorraad
geheel roestvrijstalen uitvoering, ook de delen die met de compositie in aanraking komen, geschikt voor het bereiden van o.a. sorbet whisky, sorbet champagne, sorbet calvados, sorbets met aardbeien, frambozen, citroenen of elk ander voorhanden fruit, er is geen speciaal onderhoud of smering vereist, de sorbetiere is eenvoudig schoon te houden, beschikt over automatische bediening d.m.v. de tijdschakelaar
Oorspronkelijke prijs was: € 975,00.€ 780,00Huidige prijs is: € 780,00. excl. BTW
Beschrijving
geheel roestvrijstalen uitvoering, ook de delen die met de compositie in aanraking komen, geschikt voor het bereiden van o.a. sorbet whisky, sorbet champagne, sorbet calvados, sorbets met aardbeien, frambozen, citroenen of elk ander voorhanden fruit, er is geen speciaal onderhoud of smering vereist, de sorbetiere is eenvoudig schoon te houden, beschikt over automatische bediening d.m.v. de tijdschakelaar
Specificaties
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51 × 31 mm |
| Merk | Musso |
| Hoogte product | 31,0 cm |
| Breedte product | 51,0 cm |
| Diepte product | 35,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 250 W |
| Koelmethode | statische koeling |
| Type koelmiddel | R134A |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Inhoud | 3,000 l |
| Model | opzet model |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | -28° tot -32°C |
| Timer | manuele bediening |
| Timer bereik | 00:60:00 |
| Met koud houd functie | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/0/406001_E21_ecd6.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/0/406001_O21_f3ee.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/0/406001_O21_1eac.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Vulcapaciteit ingredienten | 1,500 l |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 770,00.€ 616,00Huidige prijs is: € 616,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 415,00.€ 332,00Huidige prijs is: € 332,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.595,00.€ 2.076,00Huidige prijs is: € 2.076,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.495,00.€ 1.996,00Huidige prijs is: € 1.996,00. excl. BTW





