spijzen warmer
Niet op voorraad
fraai uiterlijk door compacte vormgeving, met roestvrijstalen waterpannen, iedere pot afzonderlijk bedienbaar
Oorspronkelijke prijs was: € 835,00.€ 668,00Huidige prijs is: € 668,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
fraai uiterlijk door compacte vormgeving, met roestvrijstalen waterpannen, iedere pot afzonderlijk bedienbaar
Specificaties
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 29 mm |
| Merk | Max Pro |
| Hoogte product | 29,0 cm |
| Breedte product | 50,3 cm |
| Diepte product | 50,3 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.000 W |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Inhoud | 4,000 l |
| Compartimenten | 04 |
| Meegeleverde accessoires | 4 bain marie potten (4,0L) |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Temperatuurbereik | 30° tot 90°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/9/2/921451_452_453_454_G22NE_7227.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 345,00.€ 276,00Huidige prijs is: € 276,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 123,25Huidige prijs is: € 123,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 87,20Huidige prijs is: € 87,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 175,00.€ 140,00Huidige prijs is: € 140,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 315,00.€ 252,00Huidige prijs is: € 252,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 565,00.€ 452,00Huidige prijs is: € 452,00. excl. BTW





