spoeltafel |120cm|
Op voorraad
model met spoelbak rechts, uitgevoerd met achteropstand, onderplank en onderbouw geschikt voor plaatsing vaatwasmachine
Oorspronkelijke prijs was: € 730,00.€ 584,00Huidige prijs is: € 584,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
model met spoelbak rechts, uitgevoerd met achteropstand, onderplank en onderbouw geschikt voor plaatsing vaatwasmachine
Specificaties
| Gewicht | 46 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 85 mm |
| Merk | Multinox |
| Hoogte product | 85,0 cm |
| Breedte product | 120,0 cm |
| Diepte product | 70,0 cm |
| Afmeting spoelbak hxbxd | 25 x 50 x 50 cm |
| Hoogte verpakking | 110,0 cm |
| Lengte verpakking | 75,0 cm |
| Breedte verpakking | 125,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 46,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Verstelbare poten | 1 |
| Met onderplank | 1 |
| Met achteropstand | 1 |
| Met kraangat | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 510,00.€ 433,50Huidige prijs is: € 433,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 106,25Huidige prijs is: € 106,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 345,00.€ 248,40Huidige prijs is: € 248,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 450,00Huidige prijs is: € 450,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 104,40Huidige prijs is: € 104,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 210,00.€ 151,20Huidige prijs is: € 151,20. excl. BTW





