stokbrood snijder
Op voorraad
houten basis met roestvrijstaal mes 35 cm
Oorspronkelijke prijs was: € 79,00.€ 63,20Huidige prijs is: € 63,20. excl. BTW
5 op voorraad
Beschrijving
houten basis met roestvrijstaal mes 35 cm
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11 × 15 mm |
| Merk | Louis Tellier |
| Hoogte product | 15,0 cm |
| Breedte product | 11,0 cm |
| Diepte product | 40,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Materiaal van het handvat | hout |
| Snijdiameter maximaal | 200 mm |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 14,75.€ 12,54Huidige prijs is: € 12,54. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,50.€ 14,03Huidige prijs is: € 14,03. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,95.€ 14,41Huidige prijs is: € 14,41. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 26,50.€ 22,53Huidige prijs is: € 22,53. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,65.€ 9,05Huidige prijs is: € 9,05. excl. BTW





