toonbank display L.100cm
Op voorraad
speciaal ontworpen om vitrine ruimte op hygiënische wijze uit te breiden
Oorspronkelijke prijs was: € 95,00.€ 76,00Huidige prijs is: € 76,00. excl. BTW
Beschrijving
speciaal ontworpen om vitrine ruimte op hygiënische wijze uit te breiden
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 19 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 19,5 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Lengte product | 100,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | plexiglas – Polymethylmethacrylaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 16,95.€ 14,41Huidige prijs is: € 14,41. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 64,75.€ 55,04Huidige prijs is: € 55,04. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 22,95.€ 19,51Huidige prijs is: € 19,51. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 72,50.€ 61,63Huidige prijs is: € 61,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 39,50.€ 33,58Huidige prijs is: € 33,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,95.€ 17,81Huidige prijs is: € 17,81. excl. BTW





