tosti apparaat |2-tangen|
Op voorraad
Het tosti apparaat met gepolijste boven- en onderkant is compact en direct klaar voor gebruik. Met een energiebesparende selectieknop om één of beide sleuven te gebruiken en voorzien van duurzame verwarmingselementen voor een gelijkmatige bruining.
Oorspronkelijke prijs was: € 340,00.€ 272,00Huidige prijs is: € 272,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
Het tosti apparaat met gepolijste boven- en onderkant is compact en direct klaar voor gebruik. Met een energiebesparende selectieknop om één of beide sleuven te gebruiken en voorzien van duurzame verwarmingselementen voor een gelijkmatige bruining.
Specificaties
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 30 mm |
| Merk | MilanToast |
| Hoogte product | 30,0 cm |
| Breedte product | 18,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.370 W |
| Hoogte verpakking | 37,0 cm |
| Lengte verpakking | 24,0 cm |
| Breedte verpakking | 36,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 4,940 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Kleur | goud |
| Aantal onafhankelijke zones | 2 |
| Aantal sleuven | 2 |
| Timer | manuele bediening |
| Timer bereik | 00:04:00 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/2/420002_004_012_022_032_E23_fb46.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/2/420002_004_012_022_032_M23NED_1aa9.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 142,00.€ 113,60Huidige prijs is: € 113,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 498,50.€ 423,73Huidige prijs is: € 423,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.980,00.€ 1.425,60Huidige prijs is: € 1.425,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 69,50.€ 59,08Huidige prijs is: € 59,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 169,50.€ 144,08Huidige prijs is: € 144,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 329,00.€ 263,20Huidige prijs is: € 263,20. excl. BTW







