VLEESMIXER 20KG
Op voorraad
VLEESMIXER 20KG
Oorspronkelijke prijs was: € 1.575,00.€ 1.134,00Huidige prijs is: € 1.134,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 319 × 528 × 575 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Materiaal | 386 |
| Spanning (Volt) | 20 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 0,55 |
| Cap.eenh./keer | 20kg |
| Model | 20 |
| Stekkerklaar | 10 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 162,50.€ 138,13Huidige prijs is: € 138,13. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 825,00.€ 701,25Huidige prijs is: € 701,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,95.€ 3,36Huidige prijs is: € 3,36. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 6,75.€ 5,74Huidige prijs is: € 5,74. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 26,95.€ 22,91Huidige prijs is: € 22,91. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 127,50.€ 108,38Huidige prijs is: € 108,38. excl. BTW














