wafel bakapparaat
Op voorraad
voor Brusselse wafels, met lekbak
Oorspronkelijke prijs was: € 745,00.€ 596,00Huidige prijs is: € 596,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
voor Brusselse wafels, met lekbak
Specificaties
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 23 mm |
| Merk | Roller Grill |
| Hoogte product | 23,0 cm |
| Breedte product | 30,5 cm |
| Diepte product | 44,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.600 W |
| Hoogte verpakking | 33,0 cm |
| Lengte verpakking | 45,0 cm |
| Breedte verpakking | 36,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 23,000 kg |
| Materiaal | gietijzer |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 0° tot 300°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/0/304041_042_EO11_f3ce.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/0/304041_042_G11NEF_268d.pdf |
| Technische tekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/0/304041_042_T11_9036.pdf |
| Keurmerk | NSF/CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 69,50.€ 59,08Huidige prijs is: € 59,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 98,50.€ 83,73Huidige prijs is: € 83,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,50.€ 9,78Huidige prijs is: € 9,78. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 693,00.€ 554,40Huidige prijs is: € 554,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 279,50.€ 237,58Huidige prijs is: € 237,58. excl. BTW





