warmhoud-element GN1/1
Op voorraad
toepasbaar in bijvoorbeeld een GN thermo-cateringbox, eenvoudig op te warmen in 30 min. op 90°C in een bain-marie of in de oven
Oorspronkelijke prijs was: € 98,00.€ 78,40Huidige prijs is: € 78,40. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
toepasbaar in bijvoorbeeld een GN thermo-cateringbox, eenvoudig op te warmen in 30 min. op 90°C in een bain-marie of in de oven
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 2 mm |
| Merk | Thermo Future Box |
| Hoogte product | 2,5 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | kunststof |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 14,50.€ 12,33Huidige prijs is: € 12,33. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 18,95.€ 16,11Huidige prijs is: € 16,11. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,95.€ 9,31Huidige prijs is: € 9,31. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 14,95.€ 12,71Huidige prijs is: € 12,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,75.€ 10,84Huidige prijs is: € 10,84. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,95.€ 14,41Huidige prijs is: € 14,41. excl. BTW





