warmhoudkap
Op voorraad
de warmhoudkap geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en sauzen langer warm blijven zonder uit te drogen of te stollen. De warmhoudkap is eenvoudig te installeren en is voorzien van schakelaar en in hoogte verstelbaar snoer
Oorspronkelijke prijs was: € 69,00.€ 55,20Huidige prijs is: € 55,20. excl. BTW
Beschrijving
de warmhoudkap geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en sauzen langer warm blijven zonder uit te drogen of te stollen. De warmhoudkap is eenvoudig te installeren en is voorzien van schakelaar en in hoogte verstelbaar snoer
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 21,5 cm |
| Diameter product | 26,7 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 1,400 kg |
| Materiaal | metaal |
| Kleur | chroom |
| In hoogte verstelbaar snoer | 50 ~ 180 cm |
| Hoogte maximaal | 201,5 cm |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688043_044_E20_2b27.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688043_044_G20NEF_5b25.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688043_O20_13c0.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 245,00.€ 208,25Huidige prijs is: € 208,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 469,00.€ 375,20Huidige prijs is: € 375,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 175,00.€ 140,00Huidige prijs is: € 140,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 67,50.€ 57,38Huidige prijs is: € 57,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 232,50.€ 197,63Huidige prijs is: € 197,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 137,50.€ 116,88Huidige prijs is: € 116,88. excl. BTW





