warmhoudlamp
Op voorraad
deze inbouw warmhoudlamp geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en snacks langer warm blijven zonder uit te drogen of te stollen. Dit model beschikt over een roestvrijstalen voet welke ingebouwd dient te worden, voorzien van schakelaar en flexibele arm waarmee de positie van de lamp eenvoudig instelbaar is
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 100,00Huidige prijs is: € 100,00. excl. BTW
Beschrijving
deze inbouw warmhoudlamp geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en snacks langer warm blijven zonder uit te drogen of te stollen. Dit model beschikt over een roestvrijstalen voet welke ingebouwd dient te worden, voorzien van schakelaar en flexibele arm waarmee de positie van de lamp eenvoudig instelbaar is
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 60 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 60,0 cm |
| Breedte product | 15,6 cm |
| Diepte product | 45,0 cm |
| Diameter product | 15,6 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Hoogte verpakking | 20,0 cm |
| Lengte verpakking | 57,0 cm |
| Breedte verpakking | 37,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 3,090 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Kleur | chroom |
| Model | inbouw model |
| Hoogte verstelbaar | 1 |
| Hoogte maximaal | 82,0 cm |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688255_256_E20_4efd.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688255_256_G20NE_08ad.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688255_O20_4599.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 525,00.€ 446,25Huidige prijs is: € 446,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 375,00.€ 318,75Huidige prijs is: € 318,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,86Huidige prijs is: € 11,86. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 245,00.€ 208,25Huidige prijs is: € 208,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 469,00.€ 375,20Huidige prijs is: € 375,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 87,20Huidige prijs is: € 87,20. excl. BTW





