wasbak unit
Op voorraad
wordt geleverd zonder kraan
Oorspronkelijke prijs was: € 345,00.€ 276,00Huidige prijs is: € 276,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
wordt geleverd zonder kraan
Specificaties
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 85 mm |
| Merk | Multinox |
| Hoogte product | 85,0 cm |
| Breedte product | 50,0 cm |
| Diepte product | 30,0 cm |
| Afmeting spoelbak hxbxd | 13 x 44 x 28 |
| Benodigde aansluiting | afvoeraansluiting/wateraansluiting 1/2 |
| Hoogte verpakking | 100,0 cm |
| Lengte verpakking | 35,0 cm |
| Breedte verpakking | 50,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 19,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Montagewijze | wand bevestiging |
| Type bediening | met de hand |
| Met kraangat | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/317131_E22_17d3.pdf |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 74,50.€ 63,33Huidige prijs is: € 63,33. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 510,00.€ 433,50Huidige prijs is: € 433,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 106,25Huidige prijs is: € 106,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 710,00.€ 511,20Huidige prijs is: € 511,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,95.€ 5,06Huidige prijs is: € 5,06. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 785,00.€ 565,20Huidige prijs is: € 565,20. excl. BTW





