weegschaal |max.015kg|
Niet op voorraad
met roestvrijstalen plateau van 31x22cm, met accu en adapter en kan dus overal gebruikt worden. Met deze weegschaal kunt u eenvoudig gewichten controleren met een vooraf ingestelde bandbreedte, bij het bereiken van het juiste gewicht klinkt er een akoestisch signaal. Tevens is dit model voorzien van nulsteltoets en tarratoets
Oorspronkelijke prijs was: € 359,00.€ 287,20Huidige prijs is: € 287,20. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
met roestvrijstalen plateau van 31x22cm, met accu en adapter en kan dus overal gebruikt worden. Met deze weegschaal kunt u eenvoudig gewichten controleren met een vooraf ingestelde bandbreedte, bij het bereiken van het juiste gewicht klinkt er een akoestisch signaal. Tevens is dit model voorzien van nulsteltoets en tarratoets
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 10 mm |
| Merk | CAS |
| Hoogte product | 10,7 cm |
| Breedte product | 33,0 cm |
| Diepte product | 34,6 cm |
| Aansluiting voeding | accu/adapter |
| Voeding meegeleverd | adapter/accu |
| Hoogte verpakking | 18,0 cm |
| Lengte verpakking | 40,0 cm |
| Breedte verpakking | 40,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 5,800 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Capaciteit gradatie | 015 kg / 0,5 gr |
| Minimaal weegvermogen | vanaf 025 gr |
| Bediening | digitaal |
| Weeg eenheid | gram (gr)/pound (lb)/ounce (oz)/kilo (kg) |
| Met tarra functie | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/8/5/859715_725_735_G12NE_7012.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Werkoppervlak | 31 x 22 cm |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 29,95.€ 25,46Huidige prijs is: € 25,46. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 18,95.€ 16,11Huidige prijs is: € 16,11. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,25.€ 4,46Huidige prijs is: € 4,46. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 6,95.€ 5,91Huidige prijs is: € 5,91. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 24,95.€ 21,21Huidige prijs is: € 21,21. excl. BTW





