bain marie
Niet op voorraad
met vlakke van extra geperforeerd rooster voorziene bodem
Oorspronkelijke prijs was: € 1.346,00.€ 1.076,80Huidige prijs is: € 1.076,80. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
met vlakke van extra geperforeerd rooster voorziene bodem
Specificaties
| Gewicht | 27 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 85 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 85,0 cm |
| Breedte product | 40,0 cm |
| Diepte product | 70,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.500 W |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 117,0 cm |
| Lengte verpakking | 74,0 cm |
| Breedte verpakking | 44,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 37,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | staand model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Verstelbare poten | 1 |
| Ingebouwd element | 1 |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 15,0 cm |
| Dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 435,00.€ 348,00Huidige prijs is: € 348,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 206,00.€ 148,32Huidige prijs is: € 148,32. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 655,00.€ 471,60Huidige prijs is: € 471,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 412,00Huidige prijs is: € 412,00. excl. BTW







