bain marie
Niet op voorraad
wordt zonder GN bakken geleverd, aftapkraan op aanvraag
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
wordt zonder GN bakken geleverd, aftapkraan op aanvraag
Specificaties
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 39 × 30 mm |
| Merk | Max Pro |
| Hoogte product | 30,6 cm |
| Breedte product | 39,9 cm |
| Diepte product | 65,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.000 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Naadloos | 1 |
| Model | opzet model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 20,0 cm |
| Diepgetrokken | 1 |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/9/2/921250_251_252_G21N_13fa.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 435,00.€ 348,00Huidige prijs is: € 348,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.346,00.€ 1.076,80Huidige prijs is: € 1.076,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.690,00.€ 1.352,00Huidige prijs is: € 1.352,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.000,00.€ 1.440,00Huidige prijs is: € 1.440,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.600,00.€ 1.872,00Huidige prijs is: € 1.872,00. excl. BTW





