bakpapier |60x40cm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 42,00.€ 33,60Huidige prijs is: € 33,60. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 60,0 cm |
| Diepte product | 40,0 cm |
| Hoogte verpakking | 4,0 cm |
| Lengte verpakking | 41,0 cm |
| Breedte verpakking | 61,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 500 |
| Gewicht van de verpakking | 5,040 kg |
| Materiaal | silicoon (Si) |
| Kleur | wit |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Opslag maatvoering | 60 x 40 cm (bakerynorm) |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 30,00.€ 24,00Huidige prijs is: € 24,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,45.€ 16,36Huidige prijs is: € 16,36. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,16Huidige prijs is: € 11,16. excl. BTW





