bakpapier |GN1/1|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 30,00.€ 24,00Huidige prijs is: € 24,00. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 4,0 cm |
| Lengte verpakking | 33,0 cm |
| Breedte verpakking | 54,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 500 |
| Gewicht van de verpakking | 3,780 kg |
| Materiaal | perkamentpapier |
| Kleur | wit |
| Hittebestendig | tot 220°C |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 42,00.€ 33,60Huidige prijs is: € 33,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,45.€ 16,36Huidige prijs is: € 16,36. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,16Huidige prijs is: € 11,16. excl. BTW





