bestekbak GN1/1
Niet op voorraad
met chromen frame waarop een rolltop deksel geplaatst kan worden
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 22,00Huidige prijs is: € 22,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
met chromen frame waarop een rolltop deksel geplaatst kan worden
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 10 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 10,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 58,0 cm |
| Lengte verpakking | 35,0 cm |
| Breedte verpakking | 55,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Gewicht van de verpakking | 12,170 kg |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 04 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 179,00.€ 143,20Huidige prijs is: € 143,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 116,00Huidige prijs is: € 116,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 329,00.€ 263,20Huidige prijs is: € 263,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 62,00.€ 49,60Huidige prijs is: € 49,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 48,00.€ 38,40Huidige prijs is: € 38,40. excl. BTW





