uitgifte unit
Op voorraad
buffetstandaard met kunststof inzetten met een inhoud van 1 L
Oorspronkelijke prijs was: € 48,00.€ 38,40Huidige prijs is: € 38,40. excl. BTW
Beschrijving
buffetstandaard met kunststof inzetten met een inhoud van 1 L
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16 × 41 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 41,0 cm |
| Breedte product | 16,0 cm |
| Diepte product | 21,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 1,485 kg |
| Compartimenten | 03 |
| Aantal Etages | 3 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 22,00Huidige prijs is: € 22,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 179,00.€ 143,20Huidige prijs is: € 143,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 116,00Huidige prijs is: € 116,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 329,00.€ 263,20Huidige prijs is: € 263,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 62,00.€ 49,60Huidige prijs is: € 49,60. excl. BTW





