deegroller |25cm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 24,00.€ 19,20Huidige prijs is: € 19,20. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 25,0 cm |
| Diameter product | 6,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Gelagerd | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 47,00.€ 37,60Huidige prijs is: € 37,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 51,00.€ 40,80Huidige prijs is: € 40,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,75.€ 13,40Huidige prijs is: € 13,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 53,00.€ 42,40Huidige prijs is: € 42,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 56,00.€ 44,80Huidige prijs is: € 44,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 37,20Huidige prijs is: € 37,20. excl. BTW





