deegroller |30cm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 47,00.€ 37,60Huidige prijs is: € 37,60. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 mm |
| Merk | EMGA |
| Breedte product | 30,0 cm |
| Diameter product | 9,0 cm |
| Hoogte verpakking | 10,0 cm |
| Lengte verpakking | 58,0 cm |
| Breedte verpakking | 10,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 1,733 kg |
| Materiaal | beukenhout |
| Gelagerd | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 27,00.€ 21,60Huidige prijs is: € 21,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 24,00.€ 19,20Huidige prijs is: € 19,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 14,95.€ 11,96Huidige prijs is: € 11,96. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,75.€ 13,40Huidige prijs is: € 13,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 56,00.€ 44,80Huidige prijs is: € 44,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 26,50.€ 21,20Huidige prijs is: € 21,20. excl. BTW





