drankendispenser |1x05L|
Op voorraad
hoogglans roestvrijstalen frame met transparante container compleet met aftapkraan, koeling geschiedt d.m.v. een roestvrijstalen koker welke gevuld kan worden met crushed ice of ijsblokjes
Oorspronkelijke prijs was: € 76,00.€ 60,80Huidige prijs is: € 60,80. excl. BTW
Beschrijving
hoogglans roestvrijstalen frame met transparante container compleet met aftapkraan, koeling geschiedt d.m.v. een roestvrijstalen koker welke gevuld kan worden met crushed ice of ijsblokjes
Specificaties
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 51 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 51,8 cm |
| Breedte product | 33,0 cm |
| Diepte product | 22,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Inhoud | 5,000 l |
| Compartimenten | 01 |
| Met aftapkraan | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 105,00.€ 84,00Huidige prijs is: € 84,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 825,00.€ 660,00Huidige prijs is: € 660,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.825,00.€ 1.460,00Huidige prijs is: € 1.460,00. excl. BTW







