drankendispenser |1x05L|
Niet op voorraad
hoogglans roestvrijstalen frame met dubbele transparante container compleet met aftapkraan, koeling geschiedt d.m.v. een roestvrijstalen koker welke gevuld kan worden met crushed ice of ijsblokjes
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
hoogglans roestvrijstalen frame met dubbele transparante container compleet met aftapkraan, koeling geschiedt d.m.v. een roestvrijstalen koker welke gevuld kan worden met crushed ice of ijsblokjes
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 52 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 52,2 cm |
| Breedte product | 43,1 cm |
| Diepte product | 38,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | acryl – Polyacrylonitril (PAN) |
| Inhoud | 5,000 l |
| Compartimenten | 02 |
| Met aftapkraan | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 770,00.€ 554,40Huidige prijs is: € 554,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.045,00.€ 836,00Huidige prijs is: € 836,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 183,00.€ 146,40Huidige prijs is: € 146,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.450,00.€ 1.160,00Huidige prijs is: € 1.160,00. excl. BTW





