drankendispenser |1x12L|
Op voorraad
gekoelde drankendispenser voorzien van een onbreekbare voorraadcontainer met maatverdeling, op eenvoudige wijze te demonteren en schoon te maken, de ommanteling is van hoogglanzend roestvrijstaal, uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk, automatische thermostaat en lekbak
Oorspronkelijke prijs was: € 1.045,00.€ 836,00Huidige prijs is: € 836,00. excl. BTW
Beschrijving
gekoelde drankendispenser voorzien van een onbreekbare voorraadcontainer met maatverdeling, op eenvoudige wijze te demonteren en schoon te maken, de ommanteling is van hoogglanzend roestvrijstaal, uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk, automatische thermostaat en lekbak
Specificaties
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 54 mm |
| Merk | Santos |
| Hoogte product | 54,5 cm |
| Breedte product | 19,0 cm |
| Diepte product | 43,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 160 W |
| Koelmethode | statische koeling |
| Type koelmiddel | R134A |
| Hoogte verpakking | 66,0 cm |
| Lengte verpakking | 27,0 cm |
| Breedte verpakking | 53,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 17,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Kleur | grijs |
| Inhoud | 12,000 l |
| Roerwerk uitschakelbaar | 1 |
| Temperatuurbereik | 4° tot 12°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Met lekbak | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/0/408071_E21_3b7b.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/4/0/408071_G10M_419a.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.050,00.€ 756,00Huidige prijs is: € 756,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 183,00.€ 146,40Huidige prijs is: € 146,40. excl. BTW







