ETAGERE KERAMISCH VERW. 2-1200
Op voorraad
ETAGERE KERAMISCH VERWARMD 2 NIVEAUS 1200
6 HEATERS À 250W
Oorspronkelijke prijs was: € 1.445,00.€ 1.040,40Huidige prijs is: € 1.040,40. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 1200 × 650 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Materiaal | 368 |
| Spanning (Volt) | 60 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 2X 0,75 |
| Aantal Elementen | 6x 250W |
| Stekkerklaar | 10 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 710,00.€ 511,20Huidige prijs is: € 511,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 835,00.€ 601,20Huidige prijs is: € 601,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 925,00.€ 666,00Huidige prijs is: € 666,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.395,00.€ 1.004,40Huidige prijs is: € 1.004,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.580,00.€ 1.137,60Huidige prijs is: € 1.137,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 545,00.€ 446,90Huidige prijs is: € 446,90. excl. BTW







