ETAGERE KERAMISCH VERW. 2-1400
Op voorraad
ETAGERE KERAMISCH VERWARMD 2 NIVEAUS 1400
8 HEATERS À 250W
Oorspronkelijke prijs was: € 1.580,00.€ 1.137,60Huidige prijs is: € 1.137,60. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 1400 × 650 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Materiaal | 368 |
| Spanning (Volt) | 60 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 2X 1 |
| Aantal Elementen | 8x 250W |
| Stekkerklaar | 10 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 730,00.€ 525,60Huidige prijs is: € 525,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 805,00.€ 579,60Huidige prijs is: € 579,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.835,00.€ 1.321,20Huidige prijs is: € 1.321,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.930,00.€ 1.389,60Huidige prijs is: € 1.389,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 360,00.€ 259,20Huidige prijs is: € 259,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 670,00.€ 482,40Huidige prijs is: € 482,40. excl. BTW







