koelvitrine
Op voorraad
GN maatvoering voor max. 15 cm diep, roestvrijstaal met veiligheidsglas, thermostatisch regelbaar +2°C / +8°C, verlichte hoofdschakelaar, wordt zonder GN bakken geleverd, met roestvrijstalen klapdeksel
Oorspronkelijke prijs was: € 790,00.€ 632,00Huidige prijs is: € 632,00. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
GN maatvoering voor max. 15 cm diep, roestvrijstaal met veiligheidsglas, thermostatisch regelbaar +2°C / +8°C, verlichte hoofdschakelaar, wordt zonder GN bakken geleverd, met roestvrijstalen klapdeksel
Specificaties
| Gewicht | 26 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 28 mm |
| Merk | Cool Head |
| Hoogte product | 28,1 cm |
| Breedte product | 120,0 cm |
| Diepte product | 39,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 160 W |
| Koelmethode | statische koeling |
| Type koelmiddel | R600A |
| Hoogte verpakking | 46,0 cm |
| Lengte verpakking | 134,0 cm |
| Breedte verpakking | 47,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 50,500 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 43,000 l |
| Geluidsniveau | 56,0 dB |
| Hoogte maatvoering | 150 mm |
| Opslag maatvoering | 3x 1/3 GN + 1x 1/2 GN |
| Ontdooiing automatisch | 1 |
| Temperatuurbereik | 2° tot 8°C |
| Thermostaat | digitale bediening |
| Soort glas | veiligheidsglas |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/712015_017_025_027_E20_b0aa.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/712010_027_G23M_ea84.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/712015_017_025_027_O20_0551.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 525,00.€ 498,75Huidige prijs is: € 498,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 495,00.€ 470,25Huidige prijs is: € 470,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 546,25Huidige prijs is: € 546,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 645,00.€ 548,25Huidige prijs is: € 548,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 765,00.€ 650,25Huidige prijs is: € 650,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 531,25Huidige prijs is: € 531,25. excl. BTW







