onderkast |650/070|
Niet op voorraad
bestaat uit ommanteling, onderschap en verstelbare poten, de kasten kunnen compleet gemaakt worden met o.a. deuren, laden, tussenplanken, roosters en GN-geleiderekken (zie Modular 650 accessoires)
Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 295,20Huidige prijs is: € 295,20. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
bestaat uit ommanteling, onderschap en verstelbare poten, de kasten kunnen compleet gemaakt worden met o.a. deuren, laden, tussenplanken, roosters en GN-geleiderekken (zie Modular 650 accessoires)
Specificaties
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 57 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 57,0 cm |
| Breedte product | 70,0 cm |
| Diepte product | 54,0 cm |
| Hoogte verpakking | 42,0 cm |
| Lengte verpakking | 55,0 cm |
| Breedte verpakking | 71,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 17,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Verstelbare poten | 1 |
| Met onderplank | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 2.015,00.€ 1.914,25Huidige prijs is: € 1.914,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 770,00.€ 616,00Huidige prijs is: € 616,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 340,00Huidige prijs is: € 340,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 370,80Huidige prijs is: € 370,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 550,00.€ 396,00Huidige prijs is: € 396,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,00.€ 18,00Huidige prijs is: € 18,00. excl. BTW





