onderstel |BakerTopMind|
Op voorraad
Bakertop onderstel met regaalhouder, voorzien van 7 regalen
Oorspronkelijke prijs was: € 770,00.€ 616,00Huidige prijs is: € 616,00. excl. BTW
5 op voorraad
Beschrijving
Bakertop onderstel met regaalhouder, voorzien van 7 regalen
Specificaties
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 84 × 75 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 75,2 cm |
| Breedte product | 84,2 cm |
| Diepte product | 71,3 cm |
| Tussenruimte niveau | 6,0 cm |
| Hoogte verpakking | 41,0 cm |
| Lengte verpakking | 80,0 cm |
| Breedte verpakking | 120,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 37,500 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bouwpakket | 1 |
| Opslag capaciteit | 07 |
| Opslag maatvoering | 60 x 40 cm (bakerynorm) |
| Verstelbare poten | 1 |
| Met onderplank | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 2.015,00.€ 1.914,25Huidige prijs is: € 1.914,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.175,00.€ 2.066,25Huidige prijs is: € 2.066,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3.525,00.€ 3.348,75Huidige prijs is: € 3.348,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 340,00Huidige prijs is: € 340,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 650,00.€ 520,00Huidige prijs is: € 520,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 232,00.€ 185,60Huidige prijs is: € 185,60. excl. BTW





