onderstel |LineMiss600|
Op voorraad
Linemiss onderstel met regaalhouder geschikt voor 46x33cm, voorzien van 8 regalen
Oorspronkelijke prijs was: € 460,00.€ 368,00Huidige prijs is: € 368,00. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
Linemiss onderstel met regaalhouder geschikt voor 46x33cm, voorzien van 8 regalen
Specificaties
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 59 × 78 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 78,2 cm |
| Breedte product | 59,8 cm |
| Diepte product | 51,8 cm |
| Tussenruimte niveau | 7,0 cm |
| Hoogte verpakking | 19,0 cm |
| Lengte verpakking | 62,0 cm |
| Breedte verpakking | 80,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 12,500 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bouwpakket | 1 |
| Opslag capaciteit | 08 |
| Opslag maatvoering | 46 x 33 cm |
| Verstelbare poten | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 40,00.€ 28,80Huidige prijs is: € 28,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 340,00Huidige prijs is: € 340,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 650,00.€ 520,00Huidige prijs is: € 520,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,00.€ 18,00Huidige prijs is: € 18,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 35,00.€ 25,20Huidige prijs is: € 25,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 232,00.€ 185,60Huidige prijs is: € 185,60. excl. BTW





