pizza oven
Op voorraad
de CaterChef pizza oven beschikt over een geheel roestvrijstalen buitenmantel en de bakruimtes zijn voorzien van chamotte bodem, elke kamer is voorzien van separaat instelbare onder- en boven thermostaat
Oorspronkelijke prijs was: € 370,00.€ 296,00Huidige prijs is: € 296,00. excl. BTW
Beschrijving
de CaterChef pizza oven beschikt over een geheel roestvrijstalen buitenmantel en de bakruimtes zijn voorzien van chamotte bodem, elke kamer is voorzien van separaat instelbare onder- en boven thermostaat
Specificaties
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 43 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 43,4 cm |
| Breedte product | 56,0 cm |
| Diepte product | 58,5 cm |
| Interne afmeting | 12(H) x 40 x 40 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Vermogen elektrisch | 3.000 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 49,0 cm |
| Lengte verpakking | 62,0 cm |
| Breedte verpakking | 57,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 33,900 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Verlichting | binnen verlichting |
| Aantal Etages | 2 |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 50° tot 350°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Timer | manuele bediening |
| Timer bereik | 02:00:00 |
| Met chamotte bodem | 1 |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688172_E16_178c.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688170_172_G20NE_d0ff.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688172_O16_1b68.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 7.303,00.€ 5.845,00Huidige prijs is: € 5.845,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.201,00.€ 1.775,00Huidige prijs is: € 1.775,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.940,00.€ 1.552,00Huidige prijs is: € 1.552,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 437,50.€ 371,88Huidige prijs is: € 371,88. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.095,00.€ 930,75Huidige prijs is: € 930,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 149,50.€ 127,08Huidige prijs is: € 127,08. excl. BTW





