spoeltafel |120cm|
Op voorraad
model met spoelbak rechts, uitgevoerd met achteropstand en onderplank, afmeting spoelbak 25 x 50 x 50 cm
Oorspronkelijke prijs was: € 792,00.€ 633,60Huidige prijs is: € 633,60. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
model met spoelbak rechts, uitgevoerd met achteropstand en onderplank, afmeting spoelbak 25 x 50 x 50 cm
Specificaties
| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 85 mm |
| Merk | Multinox |
| Hoogte product | 85,0 cm |
| Breedte product | 120,0 cm |
| Diepte product | 70,0 cm |
| Afmeting spoelbak hxbxd | 25 x 50 x 50 cm |
| Hoogte verpakking | 110,0 cm |
| Lengte verpakking | 75,0 cm |
| Breedte verpakking | 125,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 50,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Verstelbare poten | 1 |
| Met onderplank | 1 |
| Met achteropstand | 1 |
| Met kraangat | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 78,50.€ 66,73Huidige prijs is: € 66,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 458,50.€ 389,73Huidige prijs is: € 389,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 510,00.€ 433,50Huidige prijs is: € 433,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 190,00.€ 136,80Huidige prijs is: € 136,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 210,00.€ 151,20Huidige prijs is: € 151,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 345,00.€ 276,00Huidige prijs is: € 276,00. excl. BTW





