vloer model |BakerTopMind|
Op voorraad
geschikt voor wanneer 2 Bakertop Mind.Maps ovens worden gestapeld of wanneer deze op een counter wordt geplaatst
Oorspronkelijke prijs was: € 386,00.€ 308,80Huidige prijs is: € 308,80. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
geschikt voor wanneer 2 Bakertop Mind.Maps ovens worden gestapeld of wanneer deze op een counter wordt geplaatst
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 84 × 11 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 11,3 cm |
| Breedte product | 84,2 cm |
| Diepte product | 71,3 cm |
| Hoogte verpakking | 14,0 cm |
| Lengte verpakking | 76,0 cm |
| Breedte verpakking | 92,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 4,900 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Verstelbare poten | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 40,00.€ 28,80Huidige prijs is: € 28,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.850,00.€ 1.757,50Huidige prijs is: € 1.757,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.270,00.€ 2.156,50Huidige prijs is: € 2.156,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 412,00Huidige prijs is: € 412,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 370,80Huidige prijs is: € 370,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 232,00.€ 185,60Huidige prijs is: € 185,60. excl. BTW





