warmhoudlamp
Op voorraad
deze warmhoudlamp geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en snacks langer warm blijven zonder uit te drogen. Dit model beschikt over een roestvrijstalen frame met schakelaar, een marmeren plateau (50x45cm) op pootjes en een flexibele arm waarmee de positie van de lamp eenvoudig instelbaar is
Oorspronkelijke prijs was: € 315,00.€ 252,00Huidige prijs is: € 252,00. excl. BTW
Beschrijving
deze warmhoudlamp geeft onmiddellijk directe hitte en verschaft een doordringende warmte wat ervoor zorgt dat gerechten, soepen en snacks langer warm blijven zonder uit te drogen. Dit model beschikt over een roestvrijstalen frame met schakelaar, een marmeren plateau (50x45cm) op pootjes en een flexibele arm waarmee de positie van de lamp eenvoudig instelbaar is
Specificaties
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 65 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 65,0 cm |
| Breedte product | 50,0 cm |
| Diepte product | 45,0 cm |
| Diameter product | 15,6 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Hoogte verpakking | 30,0 cm |
| Lengte verpakking | 60,0 cm |
| Breedte verpakking | 49,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 17,630 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Kleur | Koper |
| Hoogte verstelbaar | 1 |
| Hoogte maximaal | 82,0 cm |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688260_261_E20_4a01.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688260_061_062_063_G18NEF_66c0.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688261_O20_6711.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 375,00.€ 318,75Huidige prijs is: € 318,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 114,75Huidige prijs is: € 114,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,86Huidige prijs is: € 11,86. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 69,00.€ 55,20Huidige prijs is: € 55,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 87,20Huidige prijs is: € 87,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 87,20Huidige prijs is: € 87,20. excl. BTW





