bain marie
Niet op voorraad
met vlakke van geperforeerd rooster voorziene bodem
Oorspronkelijke prijs was: € 695,00.€ 556,00Huidige prijs is: € 556,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
met vlakke van geperforeerd rooster voorziene bodem
Specificaties
| Gewicht | 32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 28 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 28,0 cm |
| Breedte product | 60,0 cm |
| Diepte product | 60,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 3.000 W |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 56,0 cm |
| Lengte verpakking | 66,0 cm |
| Breedte verpakking | 65,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 32,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | opzet model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Ingebouwd element | 1 |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 15,0 cm |
| Dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/316665_E15_c143.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/316665_G15M_859a.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/316665_O15_2a1a.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.895,00.€ 1.364,40Huidige prijs is: € 1.364,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.875,00.€ 2.070,00Huidige prijs is: € 2.070,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW







