bain marie
Op voorraad
regelbare thermostaat 0-90ºC, wordt zonder GN bakken geleverd
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Beschrijving
regelbare thermostaat 0-90ºC, wordt zonder GN bakken geleverd
Specificaties
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 34 × 24 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 24,5 cm |
| Breedte product | 34,5 cm |
| Diepte product | 54,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.000 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 30,0 cm |
| Lengte verpakking | 66,0 cm |
| Breedte verpakking | 39,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 8,700 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Naadloos | 1 |
| Model | opzet model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 15,0 cm |
| Diepgetrokken | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/0/508030_G23NE_1483.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 229,00.€ 183,20Huidige prijs is: € 183,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 158,00.€ 113,76Huidige prijs is: € 113,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.346,00.€ 1.076,80Huidige prijs is: € 1.076,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.895,00.€ 1.364,40Huidige prijs is: € 1.364,40. excl. BTW





