bain marie
Niet op voorraad
wordt zonder GN bakken geleverd
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
wordt zonder GN bakken geleverd
Specificaties
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 25 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 25,5 cm |
| Breedte product | 35,5 cm |
| Diepte product | 59,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.200 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 31,0 cm |
| Lengte verpakking | 67,0 cm |
| Breedte verpakking | 38,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 11,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Naadloos | 1 |
| Model | opzet model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 15,0 cm |
| Diepgetrokken | 1 |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Soort glas | dubbel glas |
| Gebruik met water | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_E11_9771.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_G21NE_6e6f.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_O11_9ccd.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.346,00.€ 1.076,80Huidige prijs is: € 1.076,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.690,00.€ 1.352,00Huidige prijs is: € 1.352,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.315,00.€ 946,80Huidige prijs is: € 946,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.600,00.€ 1.872,00Huidige prijs is: € 1.872,00. excl. BTW





