bain marie
Niet op voorraad
bain marie inclusief indeling 3x 1/3GN en diep 150 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 229,00.€ 183,20Huidige prijs is: € 183,20. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
bain marie inclusief indeling 3x 1/3GN en diep 150 mm
Specificaties
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 25 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 25,5 cm |
| Breedte product | 35,4 cm |
| Diepte product | 59,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.200 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Naadloos | 1 |
| Model | opzet model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 15,0 cm |
| Diepgetrokken | 1 |
| Meegeleverde accessoires | 3x 1/3GN bak 150 mm en deksels met lepeluitsparing |
| Traploos regelbaar | 1 |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Soort glas | dubbel glas |
| Gebruik met water | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_E11_280e.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_G21NE_226a.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688030_O11_a086.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.195,00.€ 956,00Huidige prijs is: € 956,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 158,00.€ 113,76Huidige prijs is: € 113,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.346,00.€ 1.076,80Huidige prijs is: € 1.076,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 169,00.€ 135,20Huidige prijs is: € 135,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.895,00.€ 1.364,40Huidige prijs is: € 1.364,40. excl. BTW





