bain marie wagen
Niet op voorraad
compartimenten afzonderlijk thermostatisch instelbaar, met duwbeugel en spiraalsnoer, wordt zonder GN bakken geleverd
Oorspronkelijke prijs was: € 1.635,00.€ 1.308,00Huidige prijs is: € 1.308,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
compartimenten afzonderlijk thermostatisch instelbaar, met duwbeugel en spiraalsnoer, wordt zonder GN bakken geleverd
Specificaties
| Gewicht | 37 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 90 mm |
| Merk | Max Pro |
| Hoogte product | 90,0 cm |
| Breedte product | 60,0 cm |
| Diepte product | 85,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 2.100 W |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Naadloos | 1 |
| Model | Verrijdbaar model |
| Aantal onafhankelijke zones | 2 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Compartimenten | 02 |
| Hoogte inhoud | 20,0 cm |
| Diepgetrokken | 1 |
| Dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Wielen zwenk | 4 |
| Wielen met rem | 2 |
| Wielen met stootrand | 1 |
| Met onderplank | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/9/2/921350_351_G21N_e65a.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.195,00.€ 956,00Huidige prijs is: € 956,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 159,00.€ 127,20Huidige prijs is: € 127,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 169,00.€ 135,20Huidige prijs is: € 135,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.105,00.€ 795,60Huidige prijs is: € 795,60. excl. BTW





